Arantu+ Özellikleri

Gelişmiş özellikleri ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Bakım Yönetimi

Arantu+ asansör sözleşmelerinizi tutar ve girdiğiniz bilgiler dahilinde yıl boyu asansör için en uygun bakım günlerini sizin yerinize belirler. Daha sonra günü geldiğinde size bakım gününü hatırlatır. Gecikmiş bakımları uyarılar ile size gösterir.

Periyodik Kontrol Takibi

Arantu+ asansörlerin periyodik kontrol işlemlerini adım adım takip etmenizi sağlayan bu modül sayesinde, periyodik kontrol verilerinizi çok daha rahat bir şekilde yönetmenizi sağlar.
 

Revizyon

Periyodik kontrol işlemi sonrasında kullanıma uygun olmadığı tespit edilen asansörler için asansör sahibine teklif verebileceğiniz, daha sonra eğer teklif kabul edilirse revizyon işlemini adım adım takip edebileceğiniz revizyon modülü de sisteme dahil.


 

Arıza Takibi

Arantu+ asansörlerde oluşan arızaların takibini yapmanıza, bu arızaların ne zaman oluşturulduğu, ne zaman giderildiği, arıza giderilirken stoktan hangi ürünlerin kullanıldığı gibi önemli istatistikleri tutar ve bu istatistikleri sizin için yararlı hale getirir.
 

Montaj

Arantu+ yalnızca var olan asansörleriniz için değil, hali hazırda montaj teklifi verdiğiniz asansörleriniz için de, montaj işlemini başından sonuna kadar adım adım takip etmenizi sağlar. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra yeni asansörü sisteme otomatik olarak dahil eder.

Banka & Kasa İşlemleri

Arantu+ sizin için bankalarınızı ve nakit kasalarınızı tutar. Aldığınız ve yaptığınız ödemelerde hesap bakiyelerinizi günceller ve bunu size bir hesap dökümü olarak sunar.
 

Cari İşlemleri

Arantu+ sizin için carilerinizi tutar. Sistem üzerinde yaptığınız işlemleri cari ekstresine otomatik olarak ekler. Carilerinizin borç ve ödeme bilgilerini kolaylıkla yönetmenizi sağlar.
 

Stok İşlemleri

Arantu+ sizin için stok bigilerinizi tutar. Sistem üzerinde yaptığınız işlemlerden stoklarınız otomatik olarak etkilenir ve bunları stok hareketleri modülünde takip etmenizi sağlar.
 

Personel İşlemleri

Arantu+ sizin için personellerinizin bilgilerini tutar ve personel yönetiminizi kolaylaştırır. Personellerinizin performansını değerlendirmenizi kolaylaştırır. Saha içerisinde bulunan personellerinizin konumlarını anlık olarak takip etmenizi sağlar. Personel maaşlarını sistem üzerinden takip etmeniz mümkündür.
 

Fatura İşlemleri

Arantu+ üzerinde yaptığınız işlemleri faturalandırmanızı sağlayan fatura ve e-fatura modülü mevcuttur. Fatura alanlarını kendi fatura şablonunuza göre ayarlayıp, kestiğiniz faturaları kolay bir şekilde çıkartmanızı, daha önce kesmiş olduğunuz faturaları kolay bir şekilde inceleyebilmenizi sağlar.
 

Arantu+ MOBİL

Arantu+ yalnızca bir web uygulaması değil, bundan çok daha fazlasıdır. Bilindiği üzere sahada yapılan işlemleri mesai bitiminde ofis ortamında sisteme geçirmek bir zulüm haline gelebiliyor. Arantu+ mobil tam da burada devreye giriyor. Arantu+ mobil uygulaması ile asansörlerinizin bakımlarını, arızalarını, revizyonlarını hatta montaj işlemlerini, sahada, henüz işlem gerçekleşirken sisteme kayıt edebiliyor, işlemin yapıldığı saaten, işlem sırasında kullanılan ürünlere kadar bütün bilgileri anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Personellerinizden anlık olarak konum bildirimi isteyebiliyor ve daha bir çok işlemi cep telefonunuzdan gerçekleştirebiliyorsunuz.