Asansör Montaj Programı

Şantiyeleriniz ve asansör malzemeleri,montaj süreçleri kolayca takip edilir.
ARANTU Montaj Ekranı
  • Montaj teklifi verilecek olan müteahhit firmalarının tanımlaması yapılabilir.
  • Tanımlı montaj müşterilerine yapılan montaj tekliflerinin kaydı tutulabilir.
  • Bekleyen, reddedilen, onaylanan, tamamlanan montaj tekliflerinin listesi görülebilir, tarihe göre filtrenebilir ve yazdırılabilir.
  • Onaylanan montaj tekliflerinde kullanılan ürünler için stok çıkışı yapılabilir, sözleşme dosyaları yüklenebilir.
  • Montaj sırasında yapılan işler başlangıç bitiş tarihleri ve işi yapan personeller ile birlikte kayıt altına alınabilir.Böylelikle personelin çalıştığı gün sayısı sistem tarafından otomatik hesaplanır.
  • Asansörün adının, seri numarasının , montajı kontrol eden yetkilinin ve yapılan işlerin yer aldığı montaj takip formu yazdırılabilir.
Montaj Teklifi Hazırlama

Montaj İşlemleri Modülü,yapılan montaj tekliflerini kayıt altına alabileceğiniz ve bu tekliflerin değerlendirilme süreçlerini takip edilebileceğiniz,onaylanan montaj tekliflerinde kullanılan ürünler için stok çıkışı yapabileceğiniz bir modüldür.


Montaj Teknik Doküman

Asansörün autocad projesinden, ray-kuyu-kabin ölçülerine kadar bütün teknik dosyalar arşivlenebilmektedir.
Sipariş Takibi

Sipariş takip modülü ile tüm asansör tiplerinde (hidrolik,elektrikli) kullanılan ray, kapı, makine motor gibi malzemelerin takibi yapılarak alınan siparişlere göre malzeme yeterlilik durumu hesaplanarak iş aksaklıklarının önüne önceden geçilebilmektedir.

Personel Mesai Takibi

Mobil uygulama ile montajda hangi işlerin yapıldığı ve personellerin mesaiye başlama-bitiş saatleri konumları ile birlikte kayıt altına alınabilmektedir.

Montaj İş Takibi

Mobil uygulama ile montajda hangi işlerin yapıldığı ve personellerin mesaiye başlama-bitiş saatleri konumları ile birlikte kayıt altına alınabilmektedir.

Montaj Ara Kontrol Takibi

Montaj ara kontrol takibi sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.