Asansör Modernizasyon Programı

Modernizasyon tekliflerinin değerlendirilme süreci kolayca takip edebilir.
ARANTU Modernizasyon Ekranı
  • Modernizasyon tekliflerinin kaydı tutulabilir.
  • Bekleyen, reddedilen, onaylanan, tamamlanan revizyon tekliflerinin listesi görülebilir, tarihe göre filtrenebilir ve yazdırılabilir.
  • Onaylanan revizyonlarda kullanılan ürünler için stok çıkışı yapılabilir.
  • Modernizasyon sırasında yapılan işler başlangıç bitiş tarihleri ve işi yapan personeller ile birlikte kayıt altına alınabilir. Böylelikle personelin çalıştığı gün sayısı sistem tarafından otomatik hesaplanır.
  • Modülde bulunan grafikler ile bekleyen, reddedilen, onaylanan, tamamlanan revizyon tekliflerinin tespiti kolayca yapılabilir.
  • Modül stok ve kasa modülü ile birebir entegreli olarak çalışır.
  • Farklı para birimi ile işlem yapılabilir.
Modernizasyon Teklifi Hazırlama

Modernizasyon İşlemleri Modülü,yapılan montaj tekliflerini kayıt altına alabileceğiniz ve bu tekliflerin değerlendirilme süreçlerini takip edilebileceğiniz,onaylanan montaj tekliflerinde kullanılan ürünler için stok çıkışı yapabileceğiniz bir modüldür.

Modernizasyon Teknik Doküman

Asansörün autocad projesinden, ray-kuyu-kabin ölçülerine kadar bütün teknik dosyalar arşivlenebilmektedir.
Sipariş Takibi

Sipariş takip modülü ile tüm asansör tiplerinde (hidrolik,elektrikli) kullanılan ray, kapı, makine motor gibi malzemelerin takibi yapılarak alınan siparişlere göre malzeme yeterlilik durumu hesaplanarak iş aksaklıklarının önüne önceden geçilebilmektedir.

Personel Mesai Takibi

Mobil uygulama ile montajda hangi işlerin yapıldığı ve personellerin mesaiye başlama-bitiş saatleri konumları ile birlikte kayıt altına alınabilmektedir.

Modernizasyon İş Takibi

Mobil uygulama ile montajda hangi işlerin yapıldığı ve personellerin mesaiye başlama-bitiş saatleri konumları ile birlikte kayıt altına alınabilmektedir.

Modernizasyon Ara Kontrol Takibi

Modernizasyon ara kontrol takibi sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.