Mobil Uygulama

Mobil modülü , bakımların akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan , işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür.

Mobil Uygulama ile;

  • Kullanıcılar bakımı yapılacak binada iken cep telefonlarından veya tabletlerinden sisteme bağlanıp stok durumu, müşteri veya tedarikçi bakiyeleri hakkında raporlara anında ulaşabilmektedir.
  • Ayrıca modülde bulunanan SMS entegrasyonu ile bakımı tamamladıktan sonra müşterilere bakım borcunu anında SMS ile bildirilebilmektedir.

Bu sayede işletmeler işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilmekte, yapılan işlemler sisteme gerçek zamanlı kaydedilmekte ve böylece işletme verimliliği artmaktadır.

Mobil ile Bakım Yapma

Sistemde kayıtlı her bir asansör için bir barkod oluşturabilir, burada oluşturulan barkodlar asansörlere yapıştırıldıktan sonra mobil cihaz ile okutularak bakım işlemi kolayca tamamlanabilir.

Mobil ile Arıza Giderme

Asansörleriniz için başlangıç ve bitiş tarihlerini girerek sözleşme oluşturabilir, mevcut sözleşmeleri yenileyebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Mobil ile Modernizasyon İş ve Mesai Takibi

Sözleşme tanımlarken bakım günü ve haftasonu kontrollerini ayarlayarak işlem yaptığınızda periyodik bakımlar ARANTU üzerinden otomatik olarak oluşturulur.

Mobil ile Montaj İş ve Mesai Takibi

Bakımlarınızın durumunu anlık gerçek zamanlı olarak kalan,yapılan,günü geçmiş şeklinde bölgelere ve aylara göre raporyabilirsiniz.

Mobil İmza

Müşteri ve personeller, bu modül ile arıza ve bakım formunun altına imzalarını atabilir, montaj ve revizyon malzemeleri şantiyeye teslim edildiğinde ürünleri teslim eden ile teslim alanın imzaları kayıt altına alınabilir.

Asansör Konumu

Asansör konumunu harita üzerinde görebileceğiniz ve Google Maps ile yol tarifi alabileceğiniz bir modüldür.